Kretsen-kontaktinfo  -  Klubber  - KM - Mesterpoeng
NBF Lofoten og Vesterålen
  STARTSIDE TERMINLISTE RESULTATER SYSTEMER BILDER
Email: kontakt -(at)- lovebridge.no
Velkommen til NBF Lofoten og Vesterålen sine bridge sider.
 
Påmelding turnering

 

 

Diverse

 NM lag 2005
 NM lag 2011

På siden nå: 23

: Komiteen

Postet den 10.06.2011 av PaalFondevik

Arrangementsansvarlig

Arild Jakobsen
Storvollveien 156
8370 Leknes

arild.jakobsen@lofotkraft.net
478 45 588


 

Kasserer

Torgny Nilsson
Sørmoveien 6C
8400 Sortland

Torgny.Nilsson@torghatten-nord.no
970 53 041

 

 

Annonsesjef

John Hansen
Pb 384
8401 Sortland

john.hansen.srd@norcargo.no
954 82 243


 

Turneringsansvarlig

Kristian Barstad Ellingsen
Parkveien 8A
8400 Sortland

kristian.ellingsen@hotmail.com
906 66 459


 

Konsulent

Håvard Kolbeinsen
H. F. Giæversgate 8
9404 Harstad

havard@kolbeinsen.net
951 63 417


 

Ansvarlig spillelokale

Ståle Digre
Sørhamna 21
8400 Sortland

stdigre@start.no
970 88 652


 

Ansvarlig BBO-overføring

Tommy Elde
Lykkentreffveien 21 B
8400 Sortland

tommy.elde@vesteralskraft.no
980 01 162


 

Diversør

Stig Arne Iversen
Gunsteins vei 27
8400 Sortland

sti-arn@online.no
994 33 153


 

Kjøkkenansvarlig

Brynjar Berntsen
Parkveien 6
8400 Sortland

brynjar-berntsen@c2i.net
412 50 236


 

Hotellansvarlig - bankettansvarlig

Olav Ellingsen
Parkveien 8
8400 Sortland

olav.ellingsen@berg-hansen.no
481 20 054


 

Materialansvarlig

Rolf J. Lehn
Elvenes
8400 Sortland

rolf.lehn@yahoo.no
480 90 278


Medlem hovedkomite

Sylvi R. Adolfsen
Pb. 348
8401 Sortland

sylvi.rosa.adolfsen@norcargo.no
482 88 158


click Related        click Share
Aktivitetskalender
<< Juni 2018 >>

M T O T F L S
        123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Lenker
Mye bridge
Mye bridgestoff
Les GEOs Blogg hos NBF
Les GEOs Blogg hos NBF
Mye bridgestoff
Les bridge i bladet Bridge i Norge
Mye bridgestoff
Mye bridgestoff
Mye bridge
Delta p NBF Bridgefestivalen som er Norges strste bridgebegivenhet
Mye bridgestoff
Mye bridge
Spill bridge og flg med p rama p Bridge Base Online
Mange bulletiner
 
Sidegenerering: 0.12 Sekunder